FAQ

Kde najdu ČLK ID?

Prosíme, abyste při registraci uváděli své ČLK ID. Pokud své ČLK ID neznáte, můžete ho vyhledat ZDE. My pak zajistíme, aby vám byly zasloužené kredity připsány. Děkujeme za spolupráci!

Jak se mohu registrovat?

Po kliknutí na tlačítko REGISTRACE stačí vyplnit jednoduchý formulář, následně Vám bude poslána faktura a my vás zaregistrujeme do systému. O aktivaci přístupu budete informováni naším týmem – registrační údaje na live stream, které slouží zároveň i pro následný přístup do archivu, obdržíte nejpozději ve středu 28. 4. 2021.

Je konference akreditována pro lékaře dle Stavovského předpisu č. 16 ČLK i v on-line podobě?

Ano, všichni účastníci, kteří budou sledovat on-line stream odborného programu v termínu 30. 4. 2021, získají kredity do systému vzdělávání ČLK. Kredity je možné získat i za zhlédnutí odborného programu v archivu akce až do 31. 5. 2021.

Musí být do termínu zvýhodněné registrace poplatek uhrazen?

Nemusí. O výši registračního poplatku rozhoduje datum registrace, nikoliv datum Vaší platby. Stačí se vždy do uvedeného termínu přihlásit, fakturu můžete zaplatit později.

Rádi bychom zaregistrovali větší počet účastníků najednou, je to možné?

Samozřejmě. Kontaktujte, prosím, paní Ing. Zuzanu Tesařovou na e-mail kongres@solen.cz, která s vámi hromadnou registrace vyřeší. Ke každému lékaři je potřeba uvést jeho jméno, příjmení, tituly, e-mailovou adresu a ČLK ID. Na jeden e-mail není možné registrovat více uživatelů!

crossmenuchevron-down