FAQ

Kdy obdržím přístupové údaje ke sledování kongresu?

Přístupové údaje včetně odkazu na stránku sledování on-line kongresu vám budou poslány nejpozději do 28. 4. 2021 na e-mail uvedený při registraci.

Získám kredity dle Stavovského předpisu č. 16 ČLK i za sledování programu v archivu akce?

Ano, kredity získají všichni účastníci, kteří budou sledovat on-line stream odborného programu v termínu 30. 4. 2021 nebo zhlédnou odborný program v archivu akce, a to nejpozději do 31. 5. 2021.

Kdy mi bude zaslán certifikát?

Certifikát vám bude poslán po uzavření archivu konference 31. 5. 2021, nejpozději do 15. 6. 2021, na e-mail uvedený při registraci.

Jak se mohu registrovat?

Po kliknutí na tlačítko REGISTRACE stačí vyplnit jednoduchý formulář, následně budete kontaktováni naším týmem a bude vám poslána faktura. Přístupové údaje včetně odkazu na sledování on-line konference vám budou poslány nejpozději ve středu 28. 4. 2021 na e-mail uvedený při registraci.

 

Rádi bychom zaregistrovali větší počet účastníků najednou, je to možné?

Samozřejmě. Kontaktujte, prosím, paní Ing. Zuzanu Tesařovou na e-mail kongres@solen.cz, která s vámi hromadnou registrace vyřeší. Ke každému lékaři je potřeba uvést jeho jméno, příjmení, tituly, e-mailovou adresu a ČLK ID. Na jeden e-mail není možné registrovat více uživatelů!

Musí být do termínu zvýhodněné registrace poplatek uhrazen?

Nemusí. O výši registračního poplatku rozhoduje datum registrace, nikoliv datum vaší platby. Stačí se vždy do uvedeného termínu přihlásit, fakturu můžete zaplatit později.

Kde najdu ČLK ID?

Prosíme, abyste při registraci uváděli své ČLK ID. Pokud své ČLK ID neznáte, můžete ho vyhledat ZDE. My pak zajistíme, aby vám byly zasloužené kredity připsány. Děkujeme za spolupráci!

crossmenuchevron-down