FAQ

Kdy obdržím přístupové údaje ke sledování kongresu?

Přístupové údaje včetně odkazu na stránku sledování on-line kongresu vám budou poslány nejpozději do 28. 4. 2021 na e-mail uvedený při registraci.

Jaký je průběh živého vysílání a na koho se obrátit v případě problémů?

V pátek 30. dubna od 8.30 hodin startujeme on-line živé vysílání na stránkách: www.vysilame.tv/interna2021.
Pro spuštění odborného programu zadejte heslo, které vám bylo zasláno na e-mail.

V případě problémů s přihlášením kontaktujte:

Eliška Pančochová, DiS. (+420 607 190 210, pancochova@solen.cz)
Ing. Zuzana Tesařová (+420 777 557 417), tesarova@solen.cz)

Nefunguje mi živé vysílání – kde může být chyba?

  • Špatně zkopírované heslo – Často se stává, že při kopírování hesla „vypadne“ první či poslední písmenko nebo naopak se před heslem zkopíruje i mezera.
  • Špatně přepsané heslo – Některé znaky se snadno zamění (např. písmeno O a číslice 0), doporučujeme heslo nepřepisovat, ale zkopírovat.
  • Zastaralý prohlížeč – Pro sledování živého vysílání doporučujeme aktuální verzi Google Chrome. Problémy mohou nastat hlavně v případě staršího Internetu Explorer, který již není delší dobu podporován.
  • Nevyhovující připojení k internetu – Pokud sledujete živé vysílání na sdílené lince (bytový dům apod.), může rychlost internetu kolísat v závislosti na vytížení sítě dalšími uživateli. Doporučujeme snížit v okně pro přehrávání kvalitu streamu na minimum.
  • Blokace živého vysílání – Některé sítě mohou vysílání automaticky blokovat/zpomalovat (nemocniční internetová síť apod.). V tom případě doporučujeme vyzkoušet živé vysílání např. přes mobilní internet nebo přednášky shlédnout později v archivu akce.

Kdy mi bude zaslán certifikát?

Certifikát vám bude poslán po uzavření archivu konference 31. 5. 2021, nejpozději do 15. 6. 2021, na e-mail uvedený při registraci.

Získám kredity dle Stavovského předpisu č. 16 ČLK i za sledování programu v archivu akce?

Ano, kredity získají všichni účastníci, kteří budou sledovat on-line stream odborného programu v termínu 30. 4. 2021 nebo zhlédnou odborný program v archivu akce, a to nejpozději do 31. 5. 2021.

Jak se mohu registrovat?

Po kliknutí na tlačítko REGISTRACE stačí vyplnit jednoduchý formulář, následně budete kontaktováni naším týmem a bude vám poslána faktura. Přístupové údaje včetně odkazu na sledování on-line konference vám budou poslány nejpozději ve středu 28. 4. 2021 na e-mail uvedený při registraci.

 

Rádi bychom zaregistrovali větší počet účastníků najednou, je to možné?

Samozřejmě. Kontaktujte, prosím, paní Ing. Zuzanu Tesařovou na e-mail kongres@solen.cz, která s vámi hromadnou registrace vyřeší. Ke každému lékaři je potřeba uvést jeho jméno, příjmení, tituly, e-mailovou adresu a ČLK ID. Na jeden e-mail není možné registrovat více uživatelů!

Musí být do termínu zvýhodněné registrace poplatek uhrazen?

Nemusí. O výši registračního poplatku rozhoduje datum registrace, nikoliv datum vaší platby. Stačí se vždy do uvedeného termínu přihlásit, fakturu můžete zaplatit později.

Kde najdu ČLK ID?

Prosíme, abyste při registraci uváděli své ČLK ID. Pokud své ČLK ID neznáte, můžete ho vyhledat ZDE. My pak zajistíme, aby vám byly zasloužené kredity připsány. Děkujeme za spolupráci!

crossmenuchevron-down