16.

Interní medicína pro praxi

30. 4. 2021

ON-LINE

Událost začíná za
Pořadatel: Společnost SOLEN, s.r.o., a časopis Interní medicína pro praxi
Záštita: III. interní klinika – nefrologická, revmatologická a endokrinologická, FN Olomouc
Prezident akce: prof. MUDr. Pavel Horák, CSc.

Úvodní slovo

Konference Interní medicína pro praxi má již svoji tradici, ale vzhledem ke stále nejisté pandemické situaci bude letošní ročník realizován jako on-line stream.
Výhodou této formy konference bude možnost účasti i těch z vás, pro které je Olomouc příliš daleko. Na přednášky se pak budete moci podívat i později – postupně, v časech, které vám budou vyhovovat.

Setkávání na konferencích je ovšem obtížně nahraditelné, a proto pevně věříme, že příští ročník už bude opět hostit Olomouc tak, jak jsme byli dosud zvyklí.

Aktuality

16. INTERNÍ MEDICÍNA PRO PRAXI – nově on-line! 

 

I když preferujeme prezenční formu našeho setkání, reagujeme na dnešní nestálou dobu a neustále se měnící epidemickou situaci. Proto jsme se rozhodli letošní ročník realizovat jako on-line stream. V termínu 30. 4. 2021 se uskuteční on-line stream odborného programu – přednášky budou živě vysílány z profesionálního studia v Olomouci. V případě, že se on-line streamu nebudete moci zúčastnit, přednášky budou dostupné v archivu akce i po odvysílání živého přenosu. Kredity bude možné získat i za zhlédnutí odborného programu v archivu až do 31. 5. 2021.

Fandíme mladým lékařům

 

Podporujeme mladé lékaře, a proto mají účastníci do 35 let na on-line konferenci registrační poplatek s 50% slevou. Abychom vám mohli slevu uplatnit, nezapomeňte při registraci uvést do poznámky vaše datum narození.

 

Novinky v systému akreditace ČLK

 

Česká lékařská komora zavádí nový zautomatizovaný systém připisování kreditů, skrze jednotný vzdělávací portál. Pro zapsání akreditace absolventů vzdělávacích akcí je od září 2020 zapotřebí znát vaše ČLK ID.

Tímto prosíme, abyste při registraci uváděli do poznámky své ČLK ID. Pokud své ČLK ID neznáte, můžete ho vyhledat ZDE. My pak zajistíme, aby vám byly zasloužené kredity připsány. Děkujeme za spolupráci!

Proč se přihlásit?

  • Spolupracujeme s předními odborníky české medicíny.
  • Program tvoříte vy – témata vybíráme na základě preferencí z účastnických anket.
  • Letos můžete kongres pohodlně sledovat odkudkoliv, kde jste on-line.
crossmenuchevron-down